ABOUT US

The Conforium Van Hotel

The Conforium Van Hotel şehir merkezinde, 5 yıldızlı bir otel olarak 2021 yılı Haziran ayında açılmış olup şık, konforlu ve ferah odaları ile iş ve turistik seyahatlerde misafirlerine ev sahipliği yapmaktadır.

71 oda (2y) + 6 suit (2y) +1 bedensel engelli odası (2y) + 156 yatak, 65 kişilik lokanta, 25 kişilik alakart lokanta, 65 kişilik kahvaltı salonu, lobi bar, 50 kişilik çok amaçlı salon,100 kişilik toplantı salonu,100 kişilik diskotek, türk hamamı (2 adet), sauna (2 adet), buhar odası (2 adet), masaj odası (2 adet), vitamin bar, kapalı yüzme havuzu, bay-bayan kuaför, satış ünitesi, 20 araçlık açık otopark bulunmaktadır.

ConforiumOtelimizin havalimanına uzaklığı 5 km olup Vangölü şehir merkezi ve kale manzarası bulunmaktadır. Van Gölüne uzaklığı 7 km’dir. Otelimizde Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetlerin sunulacağı 1 adet alakart restaurant, kahvaltı salonu, 250 kişilik düğün ve toplantı salonu, kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, spor salonu, masaj odaları ve Türk hamamı bulunmaktadır, Şık ve ferah bir mimari ile döşenmiş odalarımızda banyo, wc, klima, minibar, ücretsiz çay, kahve, bitki çayları ikramı ve LCD ekran TV bulunmaktadır. Odalarda ve otel genel alanlarında ücretsiz Wİ-Fİ ve kablolu internet hizmeti sunmaktayız.